0
Opublikowany 29 kwietnia 2019 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Używane wózki widłowe – wszystko co musisz wiedzieć

wózki widłowo
wózki widłowo

Wózki widłowe są niezbędne w sklepach, magazynach czy w halach produkcyjnych. Dzięki takim urządzeniom możemy sprawnie przetransportować różnego rodzaju artykuły, nawet te bardzo ciężkie, rozładować dostawę towaru czy przeprowadzić kompletację zamówień.

Niestety, zakup nowego wózka widłowego generuje wysokie koszty, wielu przedsiębiorców decyduje się więc na zakup używanego wózka widłowego. Czy to dobra decyzja? O tym przeczytacie poniżej, zachęcamy do lektury!

Zalety używanych wózków widłowych

Zakup używanego wózka widłowego w wielu przypadkach okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Dlaczego?

  1. Cena – warto tutaj podkreślić, że zakup używanego wózka widłowego generuje dużo mniejsze koszty niż kupno nowego urządzenia. Zdarzają się sytuacje, gdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na zakup wózka używanego za gotówkę, a dzięki temu unika obciążenia finansowego, jakim byłby kredyt. Posłużmy się przykładem, zakup nowego terenowego wózka widłowego to koszt z rzędu 130 000 zł, używany wózek terenowy kupimy już za 17 000-38 000 zł.
  2. Stan techniczny wiele osób obawia się, że używane wózki widłowe są złej jakości, oczywiście nie jest to prawdą. Zanim używane wózki widłowe trafią do oferty renomowanej firmy, przechodzą kompleksowy przegląd – usuwane są wszelkie usterki, wymieniane są opony, płyny eksploatacyjne, mechanicy wymieniają również uszkodzone podzespoły mechaniczne zawieszenia oraz przeprowadzają naprawy blacharskie.
  3. Gwarancja – warto tutaj podkreślić, że na używane wózki widłowe również udzielana jest gwarancja, zazwyczaj obejmuje ona 12 miesięcy. Dla kupującego jest to dodatkowe zapewnienie, że wózek jest w dobrym stanie technicznym.

UTB Polska – oferta

Niezależnie od tego, czy interesuje nas zakup nowego czy używanego wózka widłowego, powinniśmy zdać się na współpracę z zaufaną, profesjonalną firmą. Ciekawą i atrakcyjną ofertę przygotowała firma UTB Polska. UTB Polska oferuje sprzedaż oraz wynajem używanych wózków widłowych renomowanych marek takich, jak Still, Linde, Toyota czy Jungheinrich. W ofercie dostępne są wózki z napędem elektrycznym i spalinowym, o różnym udźwigu, wyposażone w różnego typu maszty.

Trzeba tutaj podkreślić, że wózki przechodzą kompleksowe remonty, a każdy z nich jest w dobrym stanie technicznych. Dzięki temu wózki umożliwiają sprawne, bezpieczne i komfortowe wykonanie szeregu prac i doskonale spełniają swoją funkcję przez wiele, wiele lat.

Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, UTB Polska działa jednak na terenie całego kraju.

Wszystkim zainteresowanym nabycie lub wypożyczeniem wózka widłowego podpowiadamy, że warto zapoznać się z ofertą UTB Polska.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe