0
Opublikowany 28 grudnia 2018 autor antonooowka w wyposażenie
 
 

Wieszaki podłogowe

wieszaki podlogowe
wieszaki podlogowe

Półki, szuflady i drążki na ubrania to obowiązkowe wyposażenie każdego domu, ale w przedpokoju nie może zabraknąć także wieszaków na odzież wierzchnią. Kurtki, bluzy, czapki pozostawia się bowiem w blisko drzwi wyjściowych. Można przyjąć wobec tego różne rozwiązania, na przykład ustawić garderobę lub powiesić wieszak ścienny. Ciekawym rozwiązaniem są jednak wieszaki podłogowe: mobilne i ciekawe wizualnie.

Zalety wieszaków podłogowych

Wieszaki podłogowe to praktyczny pomysł na zyskanie miejsca do odwieszania płaszczy i kurtek w przedpokoju, wygodniejszy niż wieszanie ubrań w zamykanej szafie. Wieszak stojący na podłodze pozwala na uporządkowanie przedpokoju, wiatrołapu, a także poczekalni u lekarza czy w biurze, jednocześnie dopełnia wystrój wnętrza, ożywia je i może stać się dekoracją. Wieszaki podłogowe doceniane są przede wszystkim za mobilność, ale także niewielkie wymiary. Jeśli z jakichś powodów wieszak należy przenieść, nie ma z tym najmniejszego problemy.

Kupując wieszak podłogowy w sklepie z meblami https://www.edinos.pl/wieszaki-podlogowe, można zdecydować się na klasyczny model drewniany w wielu odcieniach naturalnego drewna lub malowanego, a także na bardziej awangardowe i nowoczesne wykonane modele z metalu chromowanego czy malowanego. Nowoczesny wieszak może przypominać koronę drzewa, wygięte gałęzie, być przedmiotem abstrakcyjnym. Nie brakuje też modeli klasycznych, które dzięki wielu haczykom zapewniają miejsce na wiele kurtek, kapeluszy i na parasole. Podczas aranżacji przedpokoju warto postawić na produkt, który świetnie wpisuje się w klimat pomieszczenia, a jednocześnie będzie wygodną formą przechowywania odzieży. Wieszaki podłogowe są też niezwykle stabilne, zapewniają bezpieczeństwo i mogą służyć w domach i miejscach użyteczności publicznej.


antonooowka