0
Opublikowany 12 grudnia 2017 autor ztaraszewska w Blog
 
 

Jak wybrać oryginalne schody wewnętrzne?Obecnie najmodniejsze są schody utrzymane w stylach: skandynawskim, EKO, industrialnym oraz nowoczesnym. Zobacz, czym charakteryzują się schody w tego typu aranżacjach.

Po pierwsze – schody w stylu EKO

W stylu EKO na pierwszy plan wysuwa się drewno, dlatego wyborem do tego typu wnętrz są schody drewniane, najlepiej o konstrukcji bez stelaża i balustrady. Dzięki temu to drewno na stopniach wysuwa się na pierwszy plan, podkreślając bardzo naturalny charakter tego stylu.

Po drugie – schody w stylu skandynawskim

Styl skandynawski lubi połączenie koloru naturalnego drewna z bielą. Świetnie będą wyglądały schody o białej balustradzie oraz stopniach z litego drewna.

Po trzecie – schody w stylu industrialnym

Schody w stylu industrialnym stanowią połączenie metalu, wykorzystanego w konstrukcji i wykończeniu, z odpowiednią kolorystyką, przede wszystkim czernią, grafitami oraz śnieżną bielą.

Po czwarte – schody w stylu nowoczesnym

Modne są schody z elementami szkła, z którego wykonuje się balustrady, poręcze, a nawet stopnie. Dają spektakularny efekt wizualny, pozwalając uzyskać poczucie przestrzeni oraz zachować dostęp do światła naturalnego.

Na zdjęciu: Rintal Polska schody wspornikowe Teno bez stelaża i balustrady, ze stopniami z mozaiki bukowej


ztaraszewska