Opublikowany 6 października 2015 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Wysokiej klasy kleje kontaktowe do drewna marki TensorFirma Quin Global z Wielkiej Brytanii produkuje wysokiej jakości kleje kontaktowe w sprayu do drewna, które wspomogą Twoją pracę nie tylko w zakładzie stolarskim, ale również podczas składania mebli w zaciszu domowym. Stworzenie drzwi, zakrzywień, czy szafek nigdy nie było takie proste, jak przy użyciu kleju do drewna Tensor. Ponadto firma charakteryzuje się zasięgiem globalnym, dlatego produkty firmy znajdziesz w wielu zakątkach Świata!

Pozbądź się elementów mocujących w produkowanych szafkach i szafach

Dzięki klejom do drewna marki TENSOR możesz ze spokojem wyeliminować wszystkie elementy mocujące w produkowanych przez siebie szafkach. Z powodzeniem zastąpisz je naszymi klejami kontaktowymi, których receptura została przygotowana w taki sposób, aby łączenie powierzchni było solidne i trwałe.

Kleje kontaktowe TENSOR zapewnią Ci nie tylko bardzo dobre połączenie elementów konstrukcyjnych, ale również elementów wykończeniowych. Oznacza to, że przy użyciu naszych produktów wykonasz, od początku do końca, szafkę lub szafę dla swojego klienta.

Kleje kontaktowe do drewna Tensor również do powierzchni zakrzywionych

Firma Quin Global UK dołożyła wszelkich starań, aby skład chemiczny oferowanych klejów do drewna pozwalał nie tylko na łączenie powierzchni różnego typu, ale również na łączenie powierzchni zakrzywionych. Właściwości chemiczne klejów Tensor dają możliwość stworzenia powierzchni idealne zakrzywionych, dzięki czemu elementy ozdobne mogą zostać wykonane zgodnie z zamysłem, przy zachowaniu należytej solidności.

Tensor – kleje do drewna wielu zastosowań

Kleje do drewna marki Tensor sprawdzą się nie tylko w stolarstwie, ale również meblarstwie, czy prostych naprawach domowych. Z właściwości produktów Tensor korzysta wiele użytkowników na całym Świecie, co świadczy o ogromnym prestiżu i zaangażowaniu w dobro Klientów. Oferta firmy jest na tyle bogata, że można w niej odszukać nie tylko produkty przeznaczone do scalenia powierzchni płaskich, ale również zakrzywionych. Spoiwo jest na tyle mocne, że wybrane elementy będą złączone na bardzo długi czas, dlatego kleje do drewna Tensor są obecnie najlepszymi produktami tego typu na rynku.

Wyjątkowa Nowość w Polsce

http://kleje-kontaktowe.com.pl


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz