0
Opublikowany 31 sierpnia 2017 autor Artykuł Nadesłany w Ogród
 
 

Drewniane drzwi garażowe – dlaczego są coraz bardziej popularne?W dobie tylu różnych, syntetycznych surowców coraz częściej zwracamy się w kierunku natury. Wyrazem tego są na pewno drewniane drzwi garażowe, które coraz częściej wybierane są przez właścicieli domów. Dlaczego warto postawić właśnie na to rozwiązanie? Sprawdziliśmy to!

 

Drewniane bramy garażowe – liczy się tylko design?

Okazuje się, że coraz częściej wybieranym surowcem jest drewno. – Podyktowane jest to nie tylko designem i stylem, jaki zapewniają drewniane dodatki. Wiadomo przecież, że naturalne surowce doskonale się prezentują i nadają swoistego charakteru również budowlom. Bramy garażowe wykonane z drewna podkreślają styl budynku i oryginalność właściciela. Nie tylko to przesądza o ich popularności. Kluczowe są również parametry drewna. Wykonana z odpowiedniego drewna brama garażowa, odpowiednio zaimpregnowana, jest niezwykle trwała, odporna na działanie czynników zewnętrznych. To ukłon w stronę trwałości i stabilności. A to jest przecież w cenie. – przekonuje ekspert z novoferm.pl, gdzie drewniane bramy garażowe znajdziecie na http://www.novoferm.pl/bramy-garazowe/drewniane-bramy-segmentowe/.

Drewniane bramy garażowe – gdzie pasują?

Drewno to wyjątkowy materiał. Ma charakterystyczny urok – o którym przesądza wiele faktur, kolorów i wzorów. Nic zatem dziwnego, że wykorzystuje je się również do produkcji bram garażowych. – Do tego, co oferuje samo drewno jako budulec, doliczyć należy również mnogość naszych rozwiązań, a zatem: proste bramy garażowe, bramy segmentowe zdobione frezowaniem liniowym, a nawet takie, zaprojektowane przez właściciela domu – można na bramie wyżłobić np. herb rodziny czy dowolny wzór. – dodaje ekspert z novoferm.pl. Takie bramy to propozycja do domów każdego rodzaju, o każdym stylu. Doskonale łączą się z typowymi, wiejskimi domkami, jak również nowoczesnymi, minimalistycznymi bryłami. Można je zestawiać zarówno z szarą elewacją, jak również tą, w której drewno odgrywa już kluczową rolę. To tylko potwierdza fakt, że drzwi garażowe z drewna są niezwykle uniwersalne.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz