1
Opublikowany 31 sierpnia 2016 autor Artykuł Nadesłany w Inspiracje
 
 

Fontanna 3D – blask w formie trójwymiaruTańczące w blasku księżyca fontanny na całym świecie podbijają serca turystów, jednak odmian tej sztuki jest nadspodziewanie wiele – rozświetlona fontanna 3D może stać się świetnym odpowiednikiem tej atrakcji. Dlaczego?

Jej walory opierają się nie tylko na pobudzaniu zmysłów, oddziaływaniu na otoczenie i nadawaniu mu blasku. To również rozwiązanie nieoczekiwanie bardziej praktyczne. Zwyczajna fontanna zużywa niezliczone ilości wody, które są marnowane dla niskich pobudek, zatracane dla rozrywki. Niezwykła atrakcja turystyczna staje się eksponowaniem nieposzanowania najważniejszego dobra naturalnego, jakim jest woda. Rozchlapywane bez pamięci litry płynu przeznaczone są na bezcelowe zużycie, podczas gdy woda jest współcześnie jednym z najbardziej pożądanych dóbr na całym świecie. Dlatego właśnie nie wszystko, co piękne i atrakcyjne, jest najlepsze. Dlatego też świetną alternatywą dla zwyczajnych fontann są dekoracje elewacyjno-latarniowe, które dają podobne wrażenia zmysłowe, jednocześnie nie zużywając niezbędnych do życia dóbr.

To piękny akcent dekoracyjny, który nada wdzięku każdemu miejscu. Fontanna 3D fenomenalnie sprawdzi się jako świąteczna ozdoba w centrum miasta jak i codzienny szczegół, uprzyjemniający pobyt mieszkańcom na jego obrzeżach. To misterna konstrukcja, wykreowana jako dekoracja uliczno-elewacyjna, złożona z lampek LED. Fontanna 3D może być wykorzystana jako ozdoba konkretnego budynku, kurtyna zawieszona w przestrzeni bądź między drzewami czy na specjalnie do tego celu przygotowanymi stelażach.

Niecodziennie rozjaśni najmniej oczekiwaną scenerię, nadając starym miejscom niepowtarzalnego blasku i wdzięku. Urok, jaki niesie ze sobą te kilka lśniących lamp, jest niemożliwy do osiągnięcia jedynie za pomocą zwyczajnych lampek choinkowych. Zaprojektowana z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły konstrukcja fontanny urzecze każdego turystę, rzucając na daną lokalizację nowe światło. Praktyczne i jednocześnie piękne rozwiązania to rozwiązania najlepsze. Niekiedy warto rozważyć tę formę inwestycji, by podnieść morale i nastroje lokalnego społeczeństwa, odwołując się do ich zmysłów.
Fontanny 3D znajdziecie tutaj: https://amled.pl/pl/p/Fontanna-3D-LED-7-wzorow-/1659

 

fontanna-3d-led


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz