0
Opublikowany 16 stycznia 2019 autor Art Branżowy w wyposażenie
 
 

Fotele wypoczynkowe – spędzaj wolny czas wygodnie i stylowo

meble
meble

Życie w nieustannym biegu można uznać za wymóg naszych czasów. Wszystko robimy „na wczoraj”, spędzamy długie godziny w pracy – między innymi dlatego tak cenimy wolny czas w zaciszu własnego domu.

Często przez cały dzień marzymy tylko o tym, aby po powrocie zaszyć się z kubkiem herbaty i dobrą książką. Na pewno taki czas warto spędzić w wygodnym fotelu wypoczynkowym, ustawionym w naszym ulubionym miejscu. Zanurzenie się w tej miłej przestrzeni sprawia, że od razu czujemy jak spływa po nas stres całego dnia, a zmęczenie opuszcza ciało i umysł.

Fotele wypoczynkowe do każdego typu wnętrza

Myśląc o fotelach wypoczynkowych, wielu z nas przywołuje widok tradycyjnego „babcinego” mebla, który bardzo często nie pasuje do wystroju naszego mieszkania. Jednakże obecnie w sklepach znajdziemy wiele nowoczesnych foteli, które świetnie sprawdzą się również w modnych, a nawet awangardowych wnętrzach. Kuszą nie tylko soczystymi kolorami i materiałami wykorzystanymi do ich obicia, ale również bardzo oryginalnymi kształtami i czystymi formami. Sprawia to, że często świetnie odnajdą się również w popularnych obecnie, urządzonych w industrialnym stylu loftach.

Nowoczesny design w twoim mieszkaniu

Wiele z nich można wziąć za rzeźby, gdyż projektanci serwują nam również bardzo wyszukane designerskie fotele wypoczynkowe. Ich wygląd może nawet budzić skojarzenia z wnętrzami przedstawionymi w filmach science – fiction. Tak jest na przykład z jednym z najbardziej znanych na świecie Ovalia Egg , które od czasu jego zaprojektowania przez Henrika Thora-Larsena w 1968 roku nadal pozostaje jednym z najbardziej designerskich foteli. Ba, nazwać go można już nawet kultowym.

Wygodne fotele nie tylko do salonu

Również fotele biurowe czy krzesła konferencyjne zyskują dzisiaj coraz bardziej wyszukane formy. Wynika to z tego, że nowoczesne fotele idealnie wpisują się w modne aranżacje przestrzeni biurowych. Sprawia to, że wnętrza są spójne i harmonijne, co pozytywnie wpływa na jakość pracy. Takie wnętrza są także bardziej reprezentacyjne dla kontrahentów czy klientów odwiedzających siedzibę. Podkreślają również to, że firma idzie z duchem czasu. Jest to szczególnie istotne na przykład w przypadku agencji reklamowych, biur architektonicznych czy firm technologicznych. W kupmeble.pl zdajemy sobie sprawę z potrzeb Klientów i oferujemy szeroką gamę nowoczesnych foteli.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe