0
Opublikowany 8 maja 2018 autor Art Branżowy w wyposażenie
 
 

Innowacyjny telewizor do Twojego salonu

telewizor
telewizor

Jesteś na etapie kupowania telewizora, ale nie wiesz jaki model wybrać? Jeśli zamierzasz oglądać filmy akcji, piłkarską Ligę Mistrzów lub wciągające seriale, wybierz model o wysokiej rozdzielczości i doskonałym odwzorowaniu kolorów. Polecamy zapoznać się z telewizorem Manta 55LUN57L, który dostępny jest w MaxElektro.pl w atrakcyjnej cenie. Kupując telewizor, otrzymasz płytę Sławomira wraz z jego autografem.

Postaw na innowacyjny telewizor

Wybierając urządzenia AGD i RTV do domu, każdy z nas zwraca uwagę na inne parametry. Tak samo jest w przypadku telewizora – dla jednych ważny będzie dobrej jakości dźwięk, a innym wystarczy po prostu telewizor o dużej przekątnej. Osoby, które zamierzają oglądać filmy lub seriale, powinny przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość obrazu, kontrast i matrycę. Natomiast, jeśli zależy nam na transmisjach sportowych, ważna będzie częstotliwość odświeżania matrycy, która nie powinna wynosić mniej niż 100 Hz. Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania nowego telewizora, zapoznaj się z modelem Manta 55LUN57L. Jest to 55 calowy telewizor, oferujący wysoką rozdzielczość obrazu oraz czysty i wyraźny dźwięk. Telewizor wyróżnia się smukłą konstrukcją, a dzięki cienkim ramkom wokół ekranu, nabiera eleganckiego wyglądu. Model ten nie posiada nóżek, ale został wyposażony w otwory montażowe, dzięki którym bez problemu zawiesimy go na ścianie. Jeśli chcesz cieszyć się realistyczną jakością obrazu i jednocześnie zadbać o estetykę swojego salonu, telewizor Manta 55LUN57L spełni Twoje oczekiwania.

Żywy obraz i czysty dźwięk

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości obrazu, postaw na telewizor 4K UHD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Przy takiej rozdzielczości liczba szczegółów jest czterokrotnie większa niż w przypadku telewizorów z ekranem Full HD. Z tego względu, telewizor Manta 55LUN57L sprawi, że oglądając film, mecz czy wiadomości, dostrzeżesz każdy szczegół, nawet ten najdrobniejszy. Jednak wysokiej jakości obraz to nie wszystko, ważny jest również czysty dźwięk. Jest to kluczowy element, który pozwoli w pełni rozkoszować się ulubionymi filmami i audycjami na żywo. Jeśli nie zamierzasz kupować dodatkowych głośników i urządzeń, które zadbają o wysoką jakość dźwięku, zwrócić uwagę na to, co oferuje sam telewizor. W telewizorze 55LUN57L zamontowano dwa głośniki, każdy o mocy 8 W, dzięki czemu uzyskujemy dobrej jakości dźwięk. Natomiast obsługa standardu Dolby Digital umożliwia odtworzenie wyrazistego i realistycznego dźwięku.

Stwórz domowe centrum rozrywki

Czym powinien charakteryzować się telewizor do salonu? Przede wszystkim dużym ekranem, idealnym odwzorowaniem kolorów i dobrą jakością dźwięku. Oprócz tego, telewizor powinien posiadać liczne interfejsy, które pozwolą na podłączenie do niego innych urządzeń, np. odtwarzaczy DVD lub Blu-ray, konsoli do gier, dekodera czy laptopa. Wiele modeli dostępnych na rynku, posiada tylko dwa gniazda HDMI, co sprawia, że zazwyczaj musimy odłączyć jedno urządzenie, aby móc korzystać z drugiego. Z telewizorem Manta 55LUN57L unikniemy tego problemu, ponieważ został on wyposażony w 4 złącza HDMI, dzięki czemu możemy podłączyć równocześnie kilka sprzętów. Wejście USB pozwoli odtwarzać muzykę, ulubione filmy i zdjęcia z przenośnych nośników, zaś złącze VGA pozwoli na podłączenie komputera do telewizora.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe