2
Opublikowany 21 stycznia 2013 autor Jaroslaw Wejda w wyposażenie
 
 

Toaletka w sypialni – ulubiony mebel każdej kobietyToaletka jest nieco zapomnianym w ostatnich czasach meblem – każdy podąża z duchem nowoczesności, a nie ukrywając toaletka jest meblem tradycyjnym nawiązującym zdecydowanie bardziej do stylu klasycznego aniżeli nowoczesnego designu. Nie do pobicia jest jednak fakt, iż toaletka jest po pierwsze niezwykle osobistym meblem, a po drugie niezwykle pożądanym meblem przez każdą kobietę ceniącą sobie urodę i piękno. Przy aranżacji sypialni warto zastanowić się nad zakupem takowego mebla. 

To właśnie tu kobiety przechowują swe perfumy w kolorowych buteleczkach, kosmetyki czy biżuterię. Pierwsze na co zwrócić musimy uwagę kierując się podczas zakupu toaletki do sypialni (lub pokoju nastolatki bo do tego pomieszczenia również się opisywany przeze mnie mebel świetnie nadaje) to styl w jakim zaaranżowaliśmy pokój oraz osobowość kobiety, która będzie z niej korzystać. Dla dojrzałej osoby idealnym wyborem będzie toaletka w barwach innych mebli sypialnianych z grawerowanymi rzezbionymi nogami i stylowym szerokim blatem. Romantyczka wybierze mebel w kolorach jasnego różu bądz bieli z ozdobnymi szkatułkami i flakonikami na blacie. Nastolatka oprócz miejsca kultu swojej urody toaletkę traktuje nierzadko jako biurko komputerowe. Zamiast szkatułek z biżuterią (w przeważającej większości młode kobiety korzystają z zasobów wisiorków, łańcuszków czy bransoletek swoich mam) wystarczy kilka ozdobnych haczyków na ścianie na jej własne błyskotki.

Nieodzownym elementem każdej toaletki jest również ozdobne lustro, w którym kobieta poprawiała będzie makijaż, a jej mężczyzna będzie wpadał w zachwyt jaką ma piękną i wyjątkową żonę. Z kolei toaletka całościowo jako mebel nada naszej sypialni niepowtarzalnego charakteru – warto zatem poważnie zastanowić się nad jej kupnem.

Zródła: GrafikaGoogle, e-Mieszkanie. 

Playlista “Toaletka do sypialni

+ Slide
- Slide

 

Jaroslaw Wejda