Piekarnik elektryczny BOSCH HEV43T350E

bosch AGDPrzede wszystkim ten wspaniały sprzęt Firmy Bosch HEV43T350E wyróżnia się na tle innych urządzeń, przeznaczonych właściwie do tego samego. Mamy bowiem do czynienia z ultranowoczesnym piekarnikiem elektrycznym, który posiada funkcje sterowania płytą gazową.  W

ygląd zewnętrzny świadczy o tym że mamy do czynienia z poważnym sprzętem, który jest wart swojej ceny.
Na pierwszy rzut oka widać, dobrze czytelny ekran LCD, gdzie czerwonym kolorem jest zaznaczona, godzina, oraz inne ważne elementy, dzięki którym wiem, że nasz piekarnik, będzie w użyciu tyle i tyle czasu, aż do skończenia swojego programu. Piekarnik ma w sobie aż 7 różnych funkcji, które można wykorzystać w różnych pracach, wszystko w zależności od tego jaki tryb pracy wybierzemy w danej chwili. Technologia EcoClean zapewnia także automatyczne czyszczenie urządzenia, dzisiaj nie musimy wkładać to nawet pracy naszych rąk, po zakończonej pieczenia funkcja EcoClean załatwi sprawę z zabrudzeniami. Kolejną sprawą jest także zabezpieczenie urządzenia przed dziećmi, to bardzo ważne, gdyż piekarnik jest w stanie pracować przy wysokich temperaturach, co rodzi zagrożenie poparzenia się panel na piekarniku elektrycznym boschdziecka, dlatego taka automatyczna blokada jest już wymaganym elementem w nowych technologiach. Na 3 poziomach piekarnika znajdują się prowadnice, dzięki czemu możemy spokojnie wyciągać i wkładać tackę, bez ryzyka poparzenia się.

 

funckje piekarnika elektrycznegoSprzęt ten jest wielofunkcyjny, możemy wykorzystać aż siedem rodzajów grzania, co więcej mamy do wykorzystania grzanie górne, jak i dole, co więcej możemy także wykorzystać termoobieg, który znajduje się wewnątrz urządzenia, i pozwala nam piec daną potrawę równomiernie z każdej strony. Piekarnik ma także grilla o stosunkowo dużej mocy, jak i powierzchni grzania, dzięki czemu mięso jest bardzo chrupiące. Mamy także możliwość rozmrożenia jakiegoś produktu w bardzo krótkim czasie, bowiem sprzęt posiada także funkcję rozmrażania.

piekarnik ze sterowaniem płytą gazową panel bosh

Oprócz tego wszystkiego technologia ta daje nam przede wszystkim komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Piekarni posiada pełne oświetlenie komory piekarnika, oraz wyposażony jest w dmuchawę chłodzącą, która ochłodzi w krótkim czasie urządzenie. Jeśli dobrze się przypatrzymy to zauważymy że wewnętrzna strona drzwi piekarnika wykonana jest ze szkła, które łatwo można rozbić, dlatego trzeba być ostrożnym. Piekarnikowi brakuje też paru drobnych ale mało istotnych elementów, które poprawiały by jeszcze bardziej komfort użytkowania danego piekarnika. Z drugiej jednak strony funkcję automatycznego wyłączenia, alarmu, czy też duża pojemność samego piekarnika aż 62L sprawiają że urządzenie zasługuje na wysoką ocenę.

BOSCH HEV43T350E

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje