1
Opublikowany 13 września 2016 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Drogownictwo – producent Rew-TonW ofercie Rew-Ton znaleźć można pełen asortyment produktów, które znajdą zastosowanie przy każdej realizacji związanej z drogownictwem – budowach chdników, parkingów czy po prostu budowie dróg. Oferta tej firmy skierowana jest zarówno do firm zajmujących się realizacjami zleceń z zakresu drogownictwa, jak również organów administracji publicznej, zarządców budynków czy nawet deweloperów, tworzących nowe inwestycje budowlane.

W asortymencie dla drogownictwa firmy Rew-Ton znaleźć można ogromny wybór elementów poprawiających bezpieczeństwo na drogach. Do czołowych propozycji tej firmy należą, między innymi, wysokiej jakości barierki drogowe, kładki, a także słupki.

Barierki drogowe – ochrona pieszych

Rew-Ton wyróżnia szeroki asortyment barierek drogowych typu U-12, przeznaczonych do wygrodzenia ruchu pieszego od jezdni i uniemożliwiania pieszym przekraczanie drogi w miejscach niedozwolonych. W ofercie tej firmy znaleźć można szeroki wybór rozwiązań tego rodzaju – dostępne są zarówno produkty z dodatkowym wypełnieniem (jednoelementowe) lub bez (jednoelementowe). W asortymencie tej firmy obecne są także ogrodzenia segmentowe oraz barierki tramwajowe. Barierki drogowe dostępne są w standardowych wymiarach, to jest 1.1 m (wysokość) na 2 m (długość) – sprzedawane w zestawie ze słupkami montażowymi, a więc gotowe do montażu na drodze. Na specjalne zamówienie firma wykonuje także barierki rurowe w innych rozmiarach.

Ważnym atutem oferty Rew-Ton jest solidne wykonanie tych produktów. W produkcji materiałów dla drogownictwa, ta firma może poszczycić się stosowaniem atestowanych materiałów najwyższej jakości. Aby zapewnić maksymalną trwałość barierkom, ich powierzchnia została dodatkowo zabezpieczona w procesie cynkowania, co minimalizuje ryzyko wystąpienia korozji. Dodatkowo, malowanie proszkowe oraz zastosowanie fluorescencyjnych barw sprawi, że elementy przez długi czas będą idealnie widoczne, także w nocy czy przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Oferowane przez tę mazowiecką firmę barierki drogowe zaprojektowane zostały zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury (3 lipca 2003), a dotyczącym szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków umieszczania ich na drogach.

 

Słupki drogowe – szerokie zastosowanie

Oferta Rew-Ton dla drogownictwa obejmuje także szeroki wybór słupków drogowych. Dostępne typy to  U-12b, U-12c, U-2.

Sprzedawane przez Rew-Ton słupki zostały zaprojektowane z myślą o różnych zastosowaniach. Idealnie sprawdzą się jako podpora dla znaków drogowych, lecz także jako słupki blokujące czy elementy blokad drogowych. Ich zastosowanie znacznie ułatwi przeprowadzanie prac drogowych.

Kładki drogowe – bezpieczne przejście

Zabezpieczenie wykopów budowlanych, a przy tym zapewnienie przejścia w ramach istniejącego ciągu budowlanego zapewnią kładki dla pieszych (typ U28). Produkty dostępne są w szerokim wyborze rozmiarów, co ułatwi dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb (długość od 150 cm do 300 cm; szerokość od 80 do 120 cm).

Istotnym atutem propozycji Rew-Ton jest ich praktyczność. Kładki z tej fabryki wyposażone są bowiem w odkręcane barierki, które znacznie ułatwiają obsługę całej konstrukcji. Montaż i demontaż barierek zajmie najwyżej kilka chwil! Dodatkowo, kładka składa się z zaledwie dwóch elementów, które można łatwo złożyć do transportu.

Oferowane w zestawie z kładkami barierki malowane są proszkowo na biały kolor, a dodatkowo pokryte odblaskową folią drogową w kolorze czerwonym. Zapewni to doskonałą widoczność, niezależnie od warunków pogodowych czy pory dnia.

Więcej ofert Rew-Ton znaleźć można tutaj http://www.rew-ton.eu/


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz