0
Opublikowany 8 stycznia 2018 autor Art Branżowy w wyposażenie
 
 

Odkurzacze i parownice Karcher do użytku domowego

odkurzacze z filtrem wodnym
odkurzacze z filtrem wodnym

Marka Karcher kojarzona jest najczęściej z najwyższej jakości myjkami ciśnieniowymi, których niezawodność stoi na bardzo wysokim poziomie. Jednak na tym nie kończy się oferta tego producenta, który dostarcza także między innymi odkurzacze oraz parownice.

Ich wykorzystanie w codziennym sprzątaniu nie tylko usprawni pracę, ale także przełoży się na znacznie lepszy efekt. Zastanawiałeś się skąd się bierze fenomen produktów tej firmy?

1. Produkowane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu wykazują wysoką trwałość i służą swoim właścicielom przez wiele lat.

2. Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, które zostały poświadczone przez najbardziej znane instytucje międzynarodowe, poprzez przyznanie międzynarodowych certyfikatów. Przykładowo, parownice posiadają szereg zabezpieczeń przed nieostrożnym uruchomieniem oraz otwarciem zbiornika na wodę, podczas gdy panuje w nim olbrzymie ciśnienie (ma to wielkie znaczenie w szczególności, gdy w gospodarstwie domowym znajdują się dzieci).

3. Zapewniają niezrównany komfort pracy, dzięki wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych oraz najnowszych technologii.

ODKURZACZE KARCHER DO UŻYTKU DOMOWEGO

Oferta marki Karcher jest niezwykle szeroka i znajduje się w niej szereg typów odkurzaczy, których rozmiary, siła ssąca oraz zastosowane rozwiązania, gwarantują najwyższy komfort oraz skuteczność sprzątania.

Tak więc możesz wybierać spośród:

– klasycznych odkurzaczy workowych

Zastosowane w nich silniki są energooszczędne o bardzo wysokim stopniu wydajności. Zapewniają dużą siłę ssącą i są wygodne w obsłudze. Oczywiście, jak nazwa wskazuje zebrany z podłogi bądź dywanu brud, trafia do specjalnego worka.

odkurzacze workowe

– odkurzaczy bezworkowych

Odkurzacze Karcher multicyklonowe nie posiadają typowego worka, w którym gromadzi się brud i kurz, a specjalny zbiornik. Jego transparentność wpływa pozytywnie na komfort użytkowy (będziesz widział poziom jego zapełnienia). Oczywiście ich siła ssąca stoi na bardzo wysokim poziomie.

odkurzacze bezworkowe

– odkurzaczy ręcznych

Niech ich niewielki rozmiar Cię nie zmyli, bowiem oferowana przez nie moc, gwarantuje sprawne sprzątanie różnych powierzchni – zarówno twardych, jak i dywanów. Natomiast ich kompaktowe wymiary sprawiają, że bez problemu znajdziesz na nie miejsce, nawet w małym mieszkaniu.

odkurzacze ręczne

-odkurzaczy z zastosowanym filtrem wodnym

Tego typu odkurzacze należą do jednych z najbardziej zaawansowanych na rynku, ze względu na zastosowany filtr wodny. Jest to rozwiązanie polecane w głównej mierze alergikom, gwarantując najwyższy stopień higieny – najlepiej bowiem odkurzają dywany, tapicerkę i podłogi z których zbierają roztocza, sierść, zarodniki pleśni i grzybów – nie pozwalając, by wydostały się z odkurzacza, po zakończonym sprzątaniu.

PAROWNICE (zabijają 99,99% bakterii*)

Parownice stają się coraz popularniejsze także w domu, bowiem oferują niesamowita moc czyszczącą i komfortowe użytkowanie. Warto jednoznacznie określić z jakiego powodu są one tak skuteczne – przecież nie wykorzystują żadnych środków chemicznych. Tajemnica tkwi w parze wodnej, której temperatura przekracza 100 st.C zabijając wszelkie drobnoustroje. Dodatkowo, jej siła penetrująca jest niesamowita, doprowadza do odrywania się brudu od czyszczonej powierzchni. Oczywiście sama temperatura to nie wszystko, bardzo istotną kwestią jest jej ciśnienie (około 3 bar = 170 km/h), a więc prędkość strumienia pary. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, parownice marki Karcher są produktami w pełni przyjaznymi środowisku (nie wymagają stosowania środków chemicznych, a zużycie wody jest wielokrotnie niższe w porównaniu do tradycyjnego mycia).

*Badanie przeprowadzone przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn (2013r.)

Źródło grafik:

mjm.com.pl


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe