1
Opublikowany 25 września 2017 autor Artykuł Nadesłany w Inspiracje
 
 

Tanie sposoby na ekspresową metamorfozę każdego wnętrzaIstnieje szereg szybkich sposobów na zmianę wystroju wnętrz i jednoczesną poprawę ich funkcjonalności. Niektóre wymagają jedynie dobrego pomysłu, inne dużych wydatków i czasu, który musisz poświęcić, aby móc mieszkać lub pracować w przyjaznym otoczeniu.

Jak zmienić wygląd pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych i dodać im nowoczesności?

To, w jakim otoczeniu przebywamy, w znaczącym stopniu wpływa nie tylko na nasze samopoczucie i nastrój, ale także chęci do pracy lub nauki. Z tego względu dużą uwagę należy poświęcić zarówno prywatnej przestrzeni mieszkalnej, jak i pomieszczeniom służącym za miejsce do pracy lub zgłębiania wiedzy. Wśród wielu różnorodnych sposobów na metamorfozę wnętrz najchętniej wybieramy te dotyczące zmiany wyglądu ścian – malowanie, tapetowanie czy korzystanie z akcesoriów np. tablic na ścianę w wersji korkowej, kredowej czy w przypadku biur lub szkół i innych jednostek edukacyjnych tablic suchościeralnych, pozwala do maksimum wykorzystać przestrzeń różnych pomieszczeń i usprawnić proces przyswajania wiedzy.

Metamorfozy domowej przestrzeni – tablica kredowa do zadań specjalnych

Malowanie ścian farbą tablicową lub korzystanie z tablic kredowych w różnych formach i rozmiarach to stary patent na piękne i funkcjonalne wnętrza. Tablica kredowa jest o wiele prostszym do zastosowania rozwiązaniem niż malowanie ścian, szafek czy innych powierzchni farbą tablicową – nie musimy martwić się o to, jak później usuniemy warstwę tablicówki oraz tym, że podczas malowania powstaną zacieki lub smugi, które na pewno nie dodadzą uroku naszemu mieszkaniu.

Wybór tablicy kredowej do mieszkania nie jest ani trudny, ani kłopotliwy – wystarczy znaleźć dobrego sprzedawcę wysokiej jakości tablic, wybrać rozmiar oraz styl lub kolorystykę ramy i wykorzystać nowo zakupione akcesoria podczas aranżacji wnętrza.

Tablice kredowe można powiesić w kuchni, gdzie świetnie wkomponują się w nowoczesną i tradycyjną aranżację wnętrz, a także w domowym gabinecie, pokoju dziecka, przedpokoju czy samotni pasjonata majsterkowania, gdzie taki gadżet idealnie posłuży za tło do planowania nowych projektów i zapisywania ważnych notatek.

W zależności od pomysłu możemy wykorzystać tablicę kredową, jako miejsce do wyrażania uczuć za pomocą rysunków i napisów, praktyczny gadżet, na którym zapiszemy listę zakupów lub przepis na danie, które koniecznie chcemy przygotować, a nawet, jako przestrzeń do planowania domowych wydatków i zapisywania wiadomości dla najbliższych. Tablica kredowa to także doskonała „zabawka” edukacyjna, której potencjał na wiele kreatywnych sposobów wykorzysta zarówno przedszkolak, jak i starszy uczeń.

Podobną funkcję spełnią inne dostępne w sklepach tablice – tablice magnetyczne zagwarantują doskonałą powierzchnię do zabawy i nauki dla każdego dziecka, a rodzicom pozwolą uniknąć problemu porysowanych ścian oraz wydatków z ciągłym malowaniem pokoju nastolatka, który pragnie ozdabiać ściany fotografiami lub plakatami i innymi dekoracjami wymagającymi zastosowania taśmy klejącej. Dzięki tablicy magnetycznej stworzysz także ciekawe dekoracje do każdego pomieszczenia, uporządkujesz pilne notatki oraz stworzysz miejsce mające zapewnić sprawny przepływ informacji w domu lub biurze.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości tablic kredowych, magnetycznych lub korkowych znajdziesz je w sklepie internetowym tablice-magnetyczne.com, który oferuje także profesjonalne białe tablice szkolne, tablice szkolne kredowe oraz niezbędne wyposażenie do każdego biura i sali konferencyjnej np. flipcharty. Sprawdź i przekonaj się, że możesz przebywać w idealnie urządzonych i funkcjonalnych pomieszczeniach niezależnie od tego, czy znajdują się one w Twoim domu, czy w pracy! Korzystając z tablic na ścianę, na pewno szybko poznasz wszystkie ich zalety i znajdziesz kolejne zastosowania dla tych niezwykle funkcjonalnych akcesoriów.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz